Cennik

 • Czy potrzebuję hosting?

  Nie. Wszystko jest w cenie. Oprócz sklepu otrzymujesz: darmową domenę, profesjonalny hosting, dostęp do pomocy technicznej, dostęp do pakietu startowego – w tym super oferty na płatności, kuriera, SSL i inne usługi!

 • Czy oprócz opłaty miesięcznej są inne koszty?

  Nie ma innych kosztów. Nie pobieramy opłat administracyjnych ani startowych. Sklep jest uruchamiany od razu i wystarczy, że będziesz opłacał go w miesięcznych ratach. Dodatkowe, jednorazowe koszty mogą pojawić się jeśli będziesz chciał zamówić dedykowaną grafikę albo inne zmiany. Zwróć uwagę w Cenniku, że w niektórych planach cenowych moduły – m.in. integracje – również mogą […]

 • Czy sklep jest bezpieczny?

  Tak. Obsługujemy SSL, szyfrowanie danych klientów, jesteśmy zgodni z wytycznymi GIODO. Dodatkowo otrzymasz od nas przykładowy regulamin sklepu wolny od niedozwolonych klauzul (sprawdzony przez naszego prawnika). Dodatkowo możesz skorzystać z super oferty i kupić profesjonalny certyfikat SSL Unizeto za 99zł!

 • Co jeszcze potrzebuję aby zacząć sprzedawać?

  Po założeniu sklepu wszystko już masz! Bez dodatkowych umów jesteś zintegrowany z Przelewy24 lub Transferuj.pl i możesz przyjmować płatności. Również bez dodatkowych formalności Twój sklep może być zintegrowany z KurJerzy przez którą będziesz nadawał przesyłki kurierskie.

 • Jakie metody płatności są obsługiwane?

  Standardowo obsługiwane są: Platnosci.pl, Transferuj.pl, Przelewy24, DotPay, PayPal, Płatność przelewem. W przypadku Przelewy24 i Transferuj.pl oferujemy bardzo niskie prowizje (nawet mniej niż 2,3%) dla nowych klientów którzy założą konta!

 • Czy mogę zarządzać wieloma sklepami z mojego panelu?

  Tak. W zależności od planu cenowego WellCommerce obsługuje wiele sklepów z jednego panelu adminstracyjnego. Każdy sklep może mieć inny wygląd i adres internetowy.

 • Czy są obsługiwane inne języki?

  Tak. Oprogramowanie służące do prowadzenia sklepu internetowego WellCommerce obsługuje automatyczne pobieranie walut i przeliczanie cen oraz dowolne tłumaczenia – szablonów, produktów, kategorii. Nic nie stoi na przeszkodzie abyś otworzył sklep w wielu językach. Albo kilka sklepów!

 • Czy mogę podłączyć sklep do mojego programu magazynowego/księgowego?

  WellCommerce standardowo jest kompatybilny z CDN Optimą i Subiektem GT oraz programami wFirma.pl oraz Infakt. Wkrótce pojawią się nowe integracje – zapytaj o Twój program jeśli masz wątpliwości. Integracja w przypadku różnych pakietów cenowych może być dodatkowo płatna

 • Czy mogę importować produkty i klientów do sklepu?

  Tak. WellCommerce obsługuje import z plików CSV i XML, wystawia API (dla programistów). Na specjalne życzenie jesteśmy w stanie przenieść wszystkie dane z popularnych platform sklepowych (m.in. Prestashop)!

 • Czy mogę dopasować wygląd sklepu?

  Oczywiście. Możesz wizualnie zmienić ustawienia szablonu – kolory, logo, układ stron. Jeśli znasz HTML i CSS możesz stworzyć dowolny szablon od zera, bez ograniczeń. Jeśli chcesz, możesz też zamówić dowolny szablon a my przygotujemy go dla Ciebie.

 • Czy mogę podłączyć swoją domenę?

  Jasne, że tak! W panelu administracyjnym swojego sklepu dodaj domenę której jesteś właścicielem w sekcji “Konfiguracja”. Prześlemy Ci szczegóły w jaki sposób i na jakie serwery DNS skierować domenę. Resztą zajmiemy się my. Jedna bezpłatna domena .pl jest dostępna dla każdego kto założy i opłaci sklep w dowolnym pakiecie.

Poradniki wideo prezentujące oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowego