Przystosowanie sklepu do nowych zapisów Ustawy o prawach konsumenta

Michal

Skomentuj

W nocy z 24. na 25. grudnia 2014 roku w życie wchodzą nowe zapisy, w ramach Ustawy o prawach konsumenta. Nowe przepisy wymagają od właścicieli sklepów internetowych dokładniejszego informowania swoich klientów o warunkach transakcji przed ich zawarciem i zaakceptowaniem. W odpowiedzi na nowe regulacje przygotowaliśmy kilka nowych funkcjonalności, które pozwolą właścicielom sklepów przygotować się do […]

W nocy z 24. na 25. grudnia 2014 roku w życie wchodzą nowe zapisy, w ramach Ustawy o prawach konsumenta. Nowe przepisy wymagają od właścicieli sklepów internetowych dokładniejszego informowania swoich klientów o warunkach transakcji przed ich zawarciem i zaakceptowaniem.

W odpowiedzi na nowe regulacje przygotowaliśmy kilka nowych funkcjonalności, które pozwolą właścicielom sklepów przygotować się do zmian prawnych. Nowe funkcjonalności opisaliśmy w krótkim poradniku: Instrukcja przystosowania sklepów do nowych zapisów ustawy.
W poradniku zawarliśmy również informacje jak wykorzystać dotychczasowe funkcje na potrzeby przystosowania sklepu do nowych przepisów.

W razie pytań lub problemów zapraszamy do kontaktu z naszym działem wsparcia pod adresem pomoc@wellcommerce.pl

Komentarze