Rozpoczęcie procesu migracji WellCommerce

WellCommerce

Skomentuj

Drodzy Klienci, w poprzednich komunikatach informowaliśmy o rozpoczęciu procesu migracji całej usługi z serwerów OVH na dedykowany private cloud w Zenbox. Migracje rozpoczęte zostały w pierwszej kolejności dla klientów posiadających dedykowane rozwiązania. Od kilku dni są już natomiast przenoszone sklepy klientów posiadających pakiety standardowe WellCommerce. Poniżej przedstawiamy harmonogram prac: 29.05 –  6.06 Przez cały najbliższy […]

Drodzy Klienci,

w poprzednich komunikatach informowaliśmy o rozpoczęciu procesu migracji całej usługi z serwerów OVH na dedykowany private cloud w Zenbox. Migracje rozpoczęte zostały w pierwszej kolejności dla klientów posiadających dedykowane rozwiązania. Od kilku dni są już natomiast przenoszone sklepy klientów posiadających pakiety standardowe WellCommerce. Poniżej przedstawiamy harmonogram prac:

29.05 –  6.06

Przez cały najbliższy tydzień będą się z Państwem kontaktować bezpośrednio pracownicy WellCommerce w sprawie ustalenia preferowanego terminu migracji oraz przekazania informacji dot. koniecznych zmian w ustawieniu domen. Sklepy będą migrowane wg. indywidualnych ustaleń tak aby zminimalizować czasy wyłączenia sklepu.

Sugerujemy aby już teraz skontaktować się z osobami odpowiadającymi za zarządzanie domenami w Państwa sklepie i potwierdzić terminy możliwych migracji.

Uprzejmie prosimy o sprawdzenie czy adres mailowy i telefon podany w panelu administracyjnym (Abonent) są aktualne i kontakt z nami celem potwierdzenia tych danych jeżeli się zmieniły. 

7.06 – 17.06

W ciągu tych 10 dni nastąpi migracja każdego sklepu na nową infrastrukturę. Proces migracji każdego sklepu wymaga tymczasowego włączenia trybu offline na około 1h. W przypadku sklepów posiadających domeny przekierowane na nasze DNS, nasi pracownicy w pierwszej kolejności dokonają przestawienia rekordu A domeny tak aby przepięcie nie przekroczyło tego czasu.

18.06-20.06

Nastąpi przeniesienie usług wewnętrznych WellCommerce, systemów rozliczeniowych, strony wellcommerce.pl.

20.06-22.06

Nastąpi finalne wyłączenie dotychczasowych serwerów w OVH. Jest to równoznaczne z zakończeniem migracji całej usługi.

Pozdrawiamy serdecznie

Zespół WellCommerce

Komentarze