Grafika na zamówienie

Chcesz się wyróżnić i budować markę?
Możemy wykonać dedykowaną grafikę specjalnie dla Ciebie.

Podstawowa Indywidualna Ekskluzywna Dedykowana

1600 zł / netto

3000 zł / netto

6000 zł / netto

najpopularniejszy pakiet!
Zamów wdrożenie! Zamów wdrożenie! Zamów wdrożenie! Zobacz szczegóły
Modyfikacja standardowego szablonu, brak zmian w układzie i nawigacji. Dedykowany nagłówek i stopka, kolorystyka oraz elementy wspólne (przyciski, tła). Wersja podstawowa oraz - indywidualny układ elementów oraz nawigacja. Indywidualny projekt strony głównej, karty produktu, listy produktów. Wersja indywidualna oraz możliwość drobnych zmian układu ścieżki zakupowej i koszyka. Projekt szablonu maili transakcyjnych. W przypadku gdy zmiany mają być dalej idące lub zawierać niestandardowe rozwiązania (niedostępne w ramach wdrożeń WellCommerce) polecane jest rozwiązanie Dedykowane Wersja dedykowana może zawierać modyfikacje dowolnych strony sklepu oraz dodawanie drobnych, nowych funkcjonalności. Projektowanie zawiera w niektórych przypadkach stworzenie makiet modyfikowanych postron (przed rozpoczęciem prac graficznych). Pakiet dedykowany może stanowic rozszerzenie jednego z pozostałych pakietów.
1 projektowana podstrona 3 projektowane podstrony 5 projektowanych podstron ustalane indywidualnie
20 godzin pracy zespołu 38 godzin pracy zespołu 70 godzin pracy zespołu ilość godzin ustalana indywidualnie
1 iteracja poprawek 2 iteracje poprawek 3 iteracje poprawek ustalane indywidualnie
Wykonywane jest jedynie dostosowanie standardowych układów WellCommerce (Modowy lub Technologiczny). Nie jest możliwa zmiana ułożenia boksów i zmiany nawigacji. Dopasowywany jest indywidualnie nagłówek, stopka, kolorystyka, wygląd przycisków i pól formularzy. Wdrażane jest dostarczone logo. Cennik pozwala na bardzo szybki start małym kosztem Na etapie projektowania wykonujemy wizualizację strony głównej, strony produkty oraz listy produktów. W ramach projektu, ze względu na liczbę godzin i harmonogram nie opracowujemy nowych elementów funkcjonalnych poza te które są używane w ramach wdrożeń WellCommerce. Możliwy jest dowolny układ elementów oraz wprowadzenie zmian w nawigacji sklepu (np. filtrowanie produktów, struktura kategorii, układ menu). Projektowaniem nie są objęte strony rejestracji oraz ścieżki zakupowej a także strony Moje konto. Te strony są w standardowym układzie zoptymalizowane przez specjalistów Usability z Divante. W ramach pakietu wykonywane są prace takie jak w ramach grafiki Indywidualnej. Dodatkowo projektowany jest szablon e-maili transakcyjnych oraz możliwe są drobne zmiany w układzie ścieżki zakupowej. Wszystkie zmiany wykonywane są w ramach pakietu godzinowego - w ramach którego stawka godzinowa jest niższa niż w przypadku pozostałych pakietów. W ramach godzin możliwe jest przeprowadzenie większej ilości poprawek i zmian lub np. stworzenie dwóch niezależnych projektów strony głównej. Jeśli chcesz się wyróżnić i Twój sklep wymaga skomplikowanych rozwiązań nawigacyjnych i funkcjonalnych, pakiet dedykowany jest dla Ciebie. Na bazie dostarczonych wymagań dokonujemy wyceny modyfikacji ponad jeden z pakietów i ustalamy cenę. Tylko w ramach tego pakietu są możliwe modyfikacje dowolnych stron sklepu innych niż te, zawarte w pozostałych pakietach.
darmowe wdrożenie (CSS) darmowe wdrożenie (CSS), możliwe zmiany programistyczne
21 dni na przedstawienie projektu
Regulamin dedykowanej grafiki
Szczegółowy cennik dedykowanej grafiki
Wszystkie ceny są cenami netto i należy doliczyć do nich należny podatek VAT (23%).

Wdrożenie na bazie dostarczonej grafiki

Możliwe jest wdrożenie szablonu sklepu na bazie dostarczonej grafiki (PSD - minimum: strona główna, karta produktu, lista produktów). Przed podjęciem realizacji konieczna jest akceptacja stopnia złożoności zmian. Na kodowanie i wdrożenie wykorzystywany jest pełen budżet godzinowy zawarty w pakiecie - możliwe są drobne modyfikacje i poprawki w ramach budżetu.

Projektowanie na bazie dostarczonych makiet (układu)

Możliwe jest projektowanie grafiki na bazie dostarczonego układu (makieta). Konieczne jest dostarczenie układu: strony głównej, karty produktu, listy produktów. Projektowanie graficzne oraz wdrożenie w ramach możliwości pakietu oraz w ramach ich budżetu godzinowego. Konieczne przed realizacja sprawdzenie czy modyfikacje nie są zbyt daleko idące.

Na co są przeznaczone godziny zespołu?

Czas zawarty w pakiecie jest poświęcany na: projektowanie graficzne, tworzenie i wdrożenie kodu HTML oraz wprowadzanie poprawek. W przypadku zmian wymagających dodatkowych prac, wykraczających podczas budżet godzinowy możliwe jest wykupienie pracy grafika i webmastera po stawce godzinowej.

Co obejmują prace wdrożeniowe?

Prace wdrożeniowe nie obejmują modyfikacji które mogą być samodzielnie wprowadzone przez klienta w ramach panelu administracyjnego (strony statyczne, ustawienia metod dostawy i płatności i inne). Prace wdrożeniowe obejmują "cięcie" grafiki z PSD do HTML oraz stylowanie za pomocą arkuszy CSS. W ramach prac gwarantowane jest wdrożenie grafiki - dostarczonej czy to zaprojektowanej. Jeśli grafika nie obejmuje niektórych funkcji dostępnych w WellCommerce funkcje te zostaną wyłączone lub nie będą działały poprawnie.

Jakie pliki są dostarczane jako wynik prac?

Pliki PSD, Pliki TPL (szablon), Pliki CSS, Wdrożony szablony w ramach panelu sklepu.

Czy są możliwe późniejsze modyfikacje?

Tak, klient ma pełen dostęp przez panel do kodu HTML, CSS i plików graficznych i może dowolnie wykonywać modyfikacje. Jeśli WellCommerce projektuje grafikę, dostarcza też pliki PSD z źródłową wersją która może być we własnym zakresie modyfikowana przez klienta.

Dodaj szablon lub moduł do swojego sklepu

Możesz wybrać jeden z gotowych szablonów lub zamówić dedykowany.
Jeśli jesteś grafikiem lub webmasterm możesz wystawić tutaj Twoje prace.

Chcesz tworzyć szablony WellCommerce? Jesteś webmasterem lub programistą? Dowiedz się więcej o naszym bezpłatnym planie dla developerów.

Otwórz swój sklep. TERAZ!

21 dni za darmo!