Funkcje WellCommerce

Zapoznaj się z głównymi cechami naszego oprogramowania.

Oprogramowanie WellCommerce w obecnym kształcie to efekt wdrożeń realizowanych od 2014r. Większość jego funkcji to odpowiedź na potrzeby naszych klientów, którzy aktywnie korzystali z dwóch poprzednich wersji oprogramowania. Dzięki temu udało nam się stworzyć rozwiązanie e-commerce oferujące ogromną ilość funkcji, ale w większości tylko takich które faktycznie są wykorzystywane.

WellCommerce powstało przy wykorzystaniu sprawdzonych technologii: PHP 7.2, Symfony 4, Doctrine 2, Twig 2, Vue.js, Elasticsearch. Położyliśmy ogromnny nacisk na wydajność nawet przy dużych obciążeniach oraz minimalizację ryzyka usterek w działaniu aplikacji. Oprogramowanie nieustannie jest rozwijane i na bieżąco aktualizowane o nowe moduły, funkcje i integracje.

Strona główna sklepu
Główne cechy
folder

Katalog produktów

Rozbudowany katalog produktów, warianty i cechy produktów, producenci, dostawcy, dostępność produktów, wielopoziomowe kategorie, dynamiczne strony produktów.

shopping_cart

Sprzedaż i logistyka

Promocje i wyprzedaże, ceny dla grup klientów, rabaty indywidualne i grupowe, fakturowanie, obsługa przesyłek, zarządzanie formami płatności i dostawy

flag

Internacjonalizacja

Wielojęzyczność, pełna obsługa multi-store (wiele sklepów na jednej instalacji oprogramowania), obsługa wielu walut z synchronizacją kursów, różne stawki podatków

people

CRM

Zarządzanie klientami i grupami klientów, moduł reklamacji i zgłoszeń, szczegółowy podgląd aktywności klienta, powiadomienia o zmianach cen i dostępności produktów.

Karta produktu
Pozostałe
border_inner

CMS

Strony informacyjne, blog z obsługą kategorii, moduł FAQ, galerie zdjęć, ankiety, obsługa tagów.

bar_chart

Statystyki

Raporty sprzedaży, klientów, wyszukiwanych haseł, geolokalizacja klientów i zamówień, pełne logi aktywności administratorów zgodne z RODO.

account_balance

Systemy płatności

PayPal, PayU, DotPay, Przelewy24, TPay, Przelew bankowy, Pobranie, Gotówka przy odbiorze.

local_shipping

Kurierzy

Integracja z DPD, FedEx Polska, FedEx Worldwide, DHL, UPS, Inpost Paczkomaty, Elektroniczny Nadawca (Poczta Polska).

brush

Layout sklepu

Edycja szablonu przez panel administracyjny, zarządzanie elementami widocznymi na stronie, określanie dostępności bloków dla grup klientów.

pageview

SEO

Przyjazne adresy URL, zarządzanie danymi META, obsługa JSON-LD, bazowa optymalizacja dla wyszukiwarek, zarządzanie plikiem robots.txt.

redeem

Promocje

Kupony, reguły rabatowe, zestawy produktów, rabaty indywidualne i grupowe, obsługa cennika dla grup klientów.

device_hub

Integracje

Google Merchant, Amazon, eBay, Facebook, Instagram, Mailchimp, Sendpulse, Sendinblue, wFirma. SMSApi, PromoSMS, Logistiko, Emarsys, Comarch Optima, GUS

https

Bezpieczeństwo

Dowolne zarządzanie poziomami uprawnień użytkowników panelu administracyjnego, pełne szyfrowanie strony certyfikatem SSL, logowanie standardowe i poprzez Facebook.

vpn_key

Licencja komercyjna

Oprogramowanie udostępniane jest w oparciu o komercyjną licencję z możliwością przekazania majątkowych praw autorskich do dedykowanych modułów realizowanych dla klienta.

W jakim projekcie możemy Ci pomóc? Zapytaj o realizację swojego projektu.